gardrop modelleri

Gardrop modeli seçmek çok önemlidir, yatak odasının olmassa olmazlarından, en önemli ihtiyaçlarından olan gardrop sadece giysileri değil bitakım yatak odasına ait eşyalarıda  s??dır?p muhafaza edilen bir kurtarıc?dır.

Gardrop modellerini seçerken sadece görünümüne dikkat etmemeliyiz, iç kullanım alan?da oldukça önemli unsurlardandır. Özellikle çekmece, raf, bölümlerinin fazla olması kullanım açısından çok avantajlıdır, daha fazla eşya sığdırabiliriz. gardrop ta önemli olan bir unsurda yüklüklerdir, mevsim sonlarında kullanılmayan kıyafetler, yorgan, yastık, battaniye gibi yatak odasına ait eşyaları rahatlıkla s??darabiliriz ve odada daha fazla kullanım alanı yaratabiliriz.

Gardrop   seçerken özellikle odanın ?ekline göre seçmeliyiz, dar olan odalara fazla büyük gardrop alarak odamızı daraltmamalıyız, eğer odanız dar ise sürgülü kapılı dolapları yada klasik açılır kapanır dolapları tercih edebiliriz. Kısaca gardrop modeli seçerken hem zevkimize, tarzımıza uygun şık kullanıml?, hemde büyük iç hacmi geni?, rafları fazla olan, çekmeceleri fazla olan , eşyalarımızı s??dırabilce?imiz şekilde pratik kullanımlı gardroplar seçmeliyiz.

Ziyaret edilenler

  • GARDROP MODELLERİ
  • gardrop
  • gardrop ii modelleri
  • gardolap modelleri
  • dolap modelleri
  • bellona gardrop modelleri
  • gardolap çeşitleri
  • istikbal gardrop
  • yatak odası dolap modelleri
  • gardrop çeşitleri

7 yorum var

emrahMart 28th, 2011 at 23:26

7nci modeli yaptiracam burda

necati ertaşNisan 27th, 2011 at 16:02

dolap siparişi vermeden önce eşya genişliklerini ön plana alarak tasarlamalıyız.mesela elektrikli süpürgeyi veya yatak yorgan bohçasını sığdırabilelim eksasuarları tartışıp somutlaştıralım otomatik gömleklik çekmeli pantolonluk dlap içi aydınlatma ayna ölçüsü.kullanılacak malzemelerin nitelikleri (mdf-sunta) rengi.çekmecelerin kulpları çekmece sürgü makanizmaları menteşeler askılıklar arka kontraplak kapaması eşyayı yerleştirme geialma kolaylığı gibi unsurlara dikkat etmeliyiz işi firmaya bırakırsan düdük gibi mobilya sahibi olursun bizim gibi
işi yapan firmadan öneri beklersen daaha çok beklersin

suHaziran 19th, 2011 at 15:01

ya iyi güzelde hep aklımda olan birşey var onun için bir tasarım yapılmadımı anlamıyorum boyutu yükseltikçe hareket ettirmekte zorlanıyoruz bu gardolapları bunları kolay e hasarsız sağa sola yerleştircek yerlerini kolayca değiştirebilcek bir sistem neden yapılmıyor ve düşünülmüyor dolapları altı ve arkası hava almıyor haliyle herkes sarayda oturmuyor nem oranı yüksek bir memleket burası tekerlekli bir sistem olsa hafif ve dayanıklı araştırdım ama nette böle birşeye rastlamadım varsa bile hibiryerde yok yoksada biri düşünsün artık

Mustafa BeyKasım 19th, 2011 at 09:42

Su Söylediğiniz Çok Güzel Ve O Bahsettiğiniz Model Yapılmakta Zaten…

bgm e.Şubat 15th, 2012 at 19:42

toz, mayt ve bakteri yuvası olan elektrik süpürgesinin hijyenik olması gereken gardropta ne işi var arkadaşlar? gardrobunuzu siz ambar olarak mı kullanacaksınız yoksa kıyafetleriniz pislenmesin buruşmasın hijyenik kalsın diye mi?

zerrinŞubat 24th, 2012 at 17:17

gardrop 04 yaptırmak istiyorum fiyatı ne kadar kütahyadayım

özlemEylül 23rd, 2012 at 22:38

gardrop 5 nolu fotodakini yaptırmak istiyorum montajı ve fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyin.Antepteyim.

Fikrinizi yazin

Mesajiniz: